NOVINKY

arr3Oprava chyby u ST-0173176.6.2019 -  Opravili jsme chybný údaj o zapínání u povlečení Jak vycvičit draka (ST-017317). Správně... arr3Zvýšení cen24.5.2019 -  Z důvodu zvýšení cen u výrobce jsme nuceni s účinností od 31.5.2019 navýšit ceny... arr3Ceny poštovného1.2.2019 -  S ohledem na již několikáte navýšení cen dopravného od včech dopravců jsme byli nuceni i... arr3Zvýšení cen19.10.2018 -  Zdražili jsme některá doskladněná povlečení od výrobce Halantex Jerry Fabrics a... arr3Prostěradla Polášek28.5.2018 - Vyměnili jsme fotografie u prostěradel od firmy Polášek. Nové fotografie jsou větší a v...

KONTAKTY

SDS s.r.o.
Lázeňská 826
289 12 Sadská
tel: +420 777 874 187
fax: +420 325 595 669
napište nám
velkoobchod@kvalitnipovleceni.cz
SKYPE: kvalitni.povleceni.expedice

» Rezervace zboží

Postup při rezervaci zboží a následném odesílání objednávek

Při zadávání odbjednávky prosím vždy vyplňujte v košíku pole označené Dispozice odeslání, které najdete v poli s dodací adresou. Pokud požadujete zboží ihned odeslat zvolte v rolovacím menu Poslat ihned. Pokud pole nevyplníte automaticky zboží expedujeme v nejbližším možném termínu. Objednávky s volbou poslat ihned nelze slučovat s dalšími objednávkami. Kromě této možnosti máte k dispozici ještě následující volby:

Čekat - zboží bude odesláno až po emailové výzvě k odeslání zboží. Výzvu posílejte na email expedice@kvalitnipovleceni.cz  Nezapomeňte vždy uvést číslo objednávky o kterou se jedná.

 

Rezervace - zboží je rezervováno a bude přidáno k další objednávce, kterou zadáte později. Používejte jen u objednávek hrazených dobírkou, převodem (platba po sloučení a zaslání platebních instrukcí). Objednávky zaplacené platební kartou nelze po rezervaci slučovat.

 

Sloučit a poslat - objednávka je sloučena s předcházející objednávkou (nebo objednávkami) a je odeslána v nejbližším možném termínu. Pokud u všech slučovaných objednávek zvolíte platbu dobírkou jsou všechny objednávky sloučeny a zaslány za jedno poštovné. V případě platby převodem jsou až v tento okamžik odeslány platební instrukce a expedice se uskuteční až po připsání platby na náš účet. Pokud vyberete u objednávky tuto možnost, tak již nelze do balíku přidat další objednávky (které jste zadali později). Zásilky odesíláme vždy způsobem dopravy zvoleným u objednávky označené dipozicí "sloučit a poslat".

Pro slučování obejdnávek je nezbytné aby u všech obednávek byl uveden stejný e-mail!

Nezadávejte prosím instrukce o rezervacích do pole určeného pro poznámky k objednávce! Pokud tak přesto učiníte, nemůžeme garantovat, že Vaše pokyny budou správně provedeny.

N2IxZj